• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

Полихроно  -  2018

ВИЛА ИРА

Вила Ира се наоѓа на 30 метри оддалеченост од плажата во Полихроно. Располага со четворокреветен апартман. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ и Клима вклучена во цената .

10 % попуст за уплата до 01/04/2019

ТЕРМИН 1/4 АПАРТМАН
   01.06.2019 - 15.06.2019    30 
16.06.2019 - 30.06.2019 40 
01.07.2019 - 10.07.2019 50 
11.07.2019 - 20.08.2019 65 
21.08.2019 - 31.08.2019 50 
01.09.2019 - 15.09.2019 35 
16.09.2019 - 30.09.2019 20 
 

 

Цените се изразени во евра, плаќање во денарска протввредност 1е = 62мкд

МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА

Напомени:

- Цените се однесуваат за наем на апартман од ДЕН 

- Климата е вклучена во цената

- Во студијата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет ( број на крeвети ) преку дозволениот може да се смести дете до 5 години, во кревет со родител ( по одобрени на домаќинот)

- Важечка резервација се смета со 30% аванса уплата. Целосна доплата на аранжман 10 дена пред поаѓање

- Собите се превземаат по 13 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време

- Задолжително патничко осигурување