• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk
CRONWELL RESORT SERMILIA 5* - Psakoudia

CRONWELL RESORT SERMILIA 5* - Psakoudia

Положба: се наоѓа во Псакудија
Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, мини бар, сеф
Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера) 
Содржини: конференциски центар, заеднички салон, детски клуб, Спа центар, 
Плажа: на...


ANTHEMUS SEA BEACH 5* - Akti Elias

ANTHEMUS SEA BEACH 5* - Akti Elias

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа.

Сместување : 280 соби и бунгалови. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, радио, фрижидер, мини бар,интернет конекција, сеф, фен и балкон.

Услуга: полупансион ( појадок и...


ACROTEL ATHENA PALACE VILLAGE 5* - Akti Elias

ACROTEL ATHENA PALACE VILLAGE 5* - Akti Elias

Положба : 8 км од Неа Мармарис. Хотелот е лоциран над најубавата плажа Елиа, 103 км од Солун.
Сместување : 98 соби, 70 свити. Собите се опремени со бања, клима уред, телефон, сателитска тв и радио, мини бар, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)


VILLAGE MARE 4* - Metamorfosi

VILLAGE MARE 4* - Metamorfosi

Положба : 1,5км од Метаморфози
Сместување: 67 двокреветни, 40 мезонети, 27 апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, телефон, мини бар. 
Услуга: се вклучено (all inclusive)
Содржини: ресторан, а ла карт таверна, лоби, паркинг, Тв сала, сеф, мини маркет, бар...


Travel Agency Tropical - Dream becomes reality