• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

SECRET PARADISE HOTEL 4* - Kallikratia

SECRET PARADISE HOTEL 4* - Kallikratia

Положба: се наоѓа во Неа Каликратиа, на 100 м до плажа, 500м од центарот.
Сместување: 41 соби. Соби се опремени со бања, балкон, клима,ТВ, телефон, мини бар и радио
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, паркинг, бежичен интернет, сала за конференции, СПА...