• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

PORTES BEACH 4* - Potidea

PORTES BEACH 4* - Potidea

Положба: 5 км од Неа Модања и 2 км од Неа Потидеа
Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен,...


POTIDEA PALACE 4* - Potidea

POTIDEA PALACE 4* - Potidea

Локација: На Плажа, оддалечен 1 км од Неа Потидеа и 65 км од Солун
Капацитет: 180 соби (80 стандардни, 60 фамилијарни суите-а, 40 фамилијарни мезонети)
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, поол бар, снацк бар,...


ISTION CLUB 5* - Potidea

ISTION CLUB 5* - Potidea

Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа.

Капацитет: 115 соби, 92 двокреветни и 23 суите

Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено

Хотелски содржини: главен ресторан, таверна, Италијански ресторан (наскоро), “поол бар”, СПА центар,...


POMEGRANATE WELLNES SPA 5* - Potidea

POMEGRANATE WELLNES SPA 5* - Potidea

Положба: се наоѓа во Паљури
Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен намештај. Одредени соби располагаат и со сопоствен базен. Сите содржат клима, ТВ, и балкон со поглед на море или поглед на градина
Услуга: ноќевање со појадок