• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

POSSIDI PARADISE 4* - Possidi

POSSIDI PARADISE 4* - Possidi

Локација: на 10 м од плажа во Посиди, на стотина километри од Солун.
Капацитет: 110 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: базен, ресторан, таверна, бар, тениски терен, сауна, масажа, диско клуб...
Опременост на собите: бања, клима, телефон, радио,...