• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

PORT MARINA 3* - Pefkohori

PORT MARINA 3* - Pefkohori

Положба: се наоѓа 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури, на јужниот крај на првиот крак Касандра.
Сместување: хотелот располага со 74 студија, 4 двокреветни соби и 12 фамилијарни соби. Сите соби имаат поглед на градината, морето, или...


FLEGRA PALACE 4* - Pefkohori

FLEGRA PALACE 4* - Pefkohori

Локација: се наоѓа во Пефкохори

Сместување: Хотелските соби се опремени со клима уреди, ТВ, DVD player, фрижидер, сеф

Услуга: ноќевање со појадок 

Содржини: ресторан, отворен базен

Плажа: 150 м од песочна плажа.

Спорт и забава: терен за одбојка, надворешен базен

Basic...