• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

CHROUSSO VILLAGE 4* - Paliouri

CHROUSSO VILLAGE 4* - Paliouri

Положба: Палиури, на 400м од плажа
Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени во различни објекти. Студијата се опремени со бања, фен, тв сателитска, клима, телефон, сеф, и кујна. Апартманите се со две оделени соби: балкон или веранда, бања, фен, сателитска тв, клима,...