• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

PALLADIUM HOTEL 3* - Kriopigi

PALLADIUM HOTEL 3* - Kriopigi

Локација: 500 м од Криопиги, на 500 м од плажа. Хотелот се наоѓана  80 км од Солун.
Капацитет: 60 соби
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Хотелски содржини: 1 голем базен, 1 помал детски, детско игралиште, ресторан, таверна, бар (маин бар, поол бар), фризер, рент-а-кар, спортски...


KRIOPIGI HOTEL 4* - Kriopigi

KRIOPIGI HOTEL 4* - Kriopigi

Положба: Криопиги, на 800м од плажа
Сместување: двокреветни соби, фамилијарни и џуниор свитови опремени со
Услуга: полупансион ( појадок и вечера) 
Содржини: ресторан, бар, мал воз кој пренесува до плажа, конференциска сала, мини маркет, гифт шоп, паркинг, интернет во лоби и...