• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

ISTION CLUB 5* - Potidea

ISTION CLUB 5* - Potidea

Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа.

Капацитет: 115 соби, 92 двокреветни и 23 суите

Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено

Хотелски содржини: главен ресторан, таверна, Италијански ресторан (наскоро), “поол бар”, СПА центар,...