• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

CALYPSO HOTEL 2* - Hanioti

CALYPSO HOTEL 2* - Hanioti

Локација : 50 м од центарот на Ханиоти, 150 м од плажа.

Капацитет : 77 соби 

Услуга: ноќевање со појадок

Хотелски Содржини : голем надворешен базен, ресторан, бар (поол бар, снацк бар), ТВ сала.

Опременост на собите : бања, клима, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф, фен,...


GRAND VICTORIA 2* - Hanioti

GRAND VICTORIA 2* - Hanioti

Address: Greece, Halkidiki, Kassandra - Hanioti, Hanioti, 63085
           
Hotel facilities: Currency Exchange, Front Desk, Internet (Wireless), Laundry, Parking, Restaurant, Safe deposit box (at reception), Shuttle Transfer
Beach/Pool: Beach, Sun beds (at the pool), Umbrellas (at the pool)
Children: Children Swimming Pool


TROPICAL HOTEL 3* - Hanioti

TROPICAL HOTEL 3* - Hanioti

Хотелски содржини: двор, голем базен со одвоен дел за деца, лежалки, чадори за сонце, рецепција, лоби бар, ресторан, лифт, интернет врска на рецепција, можност за паркинк.
Опис: Хотелот се наоѓа на магистралниот пат, на излез од Ханиоти кон Пефкохори. Сите сместувачки...


ELINOTEL POLIS 3* - Hanioti

ELINOTEL POLIS 3* - Hanioti

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа. 
Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети.
Содржини: ресторан, бар, билјард.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Плажа: мешана песочна...