• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

FLEGRA PALACE 4* - Pefkohori

FLEGRA PALACE 4* - Pefkohori

Локација: се наоѓа во Пефкохори

Сместување: Хотелските соби се опремени со клима уреди, ТВ, DVD player, фрижидер, сеф

Услуга: ноќевање со појадок 

Содржини: ресторан, отворен базен

Плажа: 150 м од песочна плажа.

Спорт и забава: терен за одбојка, надворешен базен

Basic...