• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

SUNRISE HOTEL 3* - Ammouliani

Положба : на островот Ammouliani
Сместување : 49 соби. Собите се опремени со бања, телефон, радио.
Услуга: BB (ноќевање со појадок)
Содржини : ресторан, ТВ сала.
Плажа: 150 м. од песочна плажа 

Basic Rates Cap Brd Rt   26/04/2019-13/06/2019
23/09/2019-14/10/2019
14/06/2019-27/06/2019
08/09/2019-22/09/2019


ALEXANDROS PALACE 5* - Ouranoupoli

ALEXANDROS PALACE 5* - Ouranoupoli

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис
Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити, 15 големи свити и 35 џуниор свити. Собите се опремени со бања, балкон, централна клима, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, фен, сеф, а во свитите има свежо овошје и вино. 


LAGOMANDRA BEACH 4* - Neos Marmaras

LAGOMANDRA BEACH 4* - Neos Marmaras

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа.
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и...


Неа Флогита

Неа Флогита

 

                                                                                                              Н Е А    Ф Л О Г И Т А

                                                                    ВИЛА АНА

 

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со...


ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

Полихроно  -  2018

ВИЛА ИРА

Вила Ира се наоѓа на 30 метри оддалеченост од плажата во Полихроно. Располага со четворокреветен апартман. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ и Клима вклучена во цената .

10 % попуст за уплата до 01/04/2019

ТЕРМИН 1/4...