• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

Полихроно  -  2018

ВИЛА ИРА

Вила Ира се наоѓа на 30 метри оддалеченост од плажата во Полихроно. Располага со четворокреветен апартман. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ и Клима вклучена во цената .

10 % попуст за уплата до 01/04/2019

ТЕРМИН 1/4...