• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk
SANI DUNES 5* - Sani

SANI DUNES 5* - Sani

Address: Greece, Halkidiki, Kassandra - Sani, Sani Resort, 63077
Hotel facilities: 24 hours front desk, A la carte Restaurant, Bar, Dry cleaning, Internet (Wireless), Laundry, Parking, Restaurant
Beach/Pool: Beach, Sun beds (at the beach), Sun beds (at the pool), Umbrellas (at the beach), Umbrellas (at the pool)
Entertainment: Animation, Beach Bar, Pool Bar
Hamam, Sauna
Room facilities: Air Condition...


SANI CLUB 5* - Sani

SANI CLUB 5* - Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 475 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио. 
Услуга: полупансион (појадок и вечера)


SANI BEACH 5* - Sani

SANI BEACH 5* - Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 475 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио. 
Услуга: полупансион (појадок и вечера)


POMEGRANATE WELLNES SPA 5* - Potidea

POMEGRANATE WELLNES SPA 5* - Potidea

Положба: се наоѓа во Паљури
Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен намештај. Одредени соби располагаат и со сопоствен базен. Сите содржат клима, ТВ, и балкон со поглед на море или поглед на градина
Услуга: ноќевање со појадок


Travel Agency Tropical - Dream becomes reality