• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk
ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ИРА

Полихроно  -  2018

ВИЛА ИРА

Вила Ира се наоѓа на 30 метри оддалеченост од плажата во Полихроно. Располага со четворокреветен апартман. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ и Клима вклучена во цената .

10 % попуст за уплата до 01/04/2019

ТЕРМИН 1/4...


Неа Флогита

Неа Флогита

 

                                                                                                              Н Е А    Ф Л О Г И Т А

                                                                    ВИЛА АНА

 

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со...


КАЛИТЕА - МЕМФИС

КАЛИТЕА - МЕМФИС

К А Л И Т Е А – Х А Л К И Д И К И

Вила  М Е М Ф И С

 

Вилата Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, окружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата е оддалечена 100 метра до транзитниот пат. Вилата располага со 1/4 студија опремени со ТВ,...


СИВИРИ - САРИЗАС

СИВИРИ - САРИЗАС

С И В И Р И – Х А Л К И Д И К И

Апартмани САРИЗАС

Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер,...


Travel Agency Tropical - Dream becomes reality