• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk
Hotel Strazhite 4*

Hotel Strazhite 4*

HOTEL STRAZHITE 4*

 

Хотел Стражите 4* се наоѓа на 200м од гондолата и 1км до центарот на Банско. Составен од 3 спрата со 79 соби.

Хотелот располага со: СПА, базен, фитнес, сауна, амам, ресторан, лоби, конференциска сала, wi-fi, продавница, сеф на рецепција, бар, лоби бар, пикадо, пинг...


Hotel Perun and Platinum Casino 4*

Hotel Perun and Platinum Casino 4*

HOTEL PERUN & PLATINUM CASINO 4*

 

Perun & Platinum Casino 4* се наоѓа на 500м од гондолата и 900м од историскиот центар на банско.
Хотелот располага со казино, спа центар, бар, ресторан и пијано бар. Сите соби се опремени со кабловска, тоалет, мини бар.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА...


Hotel Bansko Spa and Holidays 4*

Hotel Bansko Spa and Holidays 4*

BANSKO SPA & HOLIDAYS 4*

 

Хотелот Bansko Spa & Holidays 4* е еден од најубавите хотели во Банско. Овој хотел располага со модерен СПА центар опремен во традиционално ориентален стил. СПА центарот содржи: базен, џакузи, сауна, инфрацрвена сауна, парна бања и нуди голем број масажи и услуги...


Grand Montana

Grand Montana

APART HOTEL GRAND MONTANA

Хотелот Grand Montana е сместен во најпрестижниот дел на Банско, на 800 метри од гондола, што им овозможува на на гостите лесно да стигнат до сите зимски атракции. Бесплатниот бежичен интернет е достапен само во лоби барот.

Хотелот содржи спа и спортски центар,...


Travel Agency Tropical - Dream becomes reality