• Licenca A Понеделник / Петок od 09:00h - 16:30h Сабота од 10:00h - 13.30h
  • +389 (02) 3231 055
  • info@tropical.mk
EAGLE PALACE 5* - Ouranoupoli

EAGLE PALACE 5* - Ouranoupoli

Локација : 4км од гратчето Уранополис, 125км од Солун. Хотелот е лоциран на песочна плажа.
Капацитет : 140 соби, 20 свити и 15 бунгалови
Услуга: ноќевање со појадок
Хотелски Содржини : ресторан, бар (маин бар, беацх бар, поол бар), базен, детски базен, мини клуб, фризер, продавници,...


ALEXANDROS PALACE 5* - Ouranoupoli

ALEXANDROS PALACE 5* - Ouranoupoli

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис
Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити, 15 големи свити и 35 џуниор свити. Собите се опремени со бања, балкон, централна клима, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, фен, сеф, а во свитите има свежо овошје и вино. 


AKTI OURANOUPOLI 4* - Ouranoupoli

AKTI OURANOUPOLI 4* - Ouranoupoli

Положба : Уранополи, Атос.
Сместување :70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити.
Собите се опремени со: интернет wi-fi, балкон, сателитска ТВ, клима уред, туш тоалет, фен, телефон, мини фрижидер. Во свитите и супериор собите има и ДВД...


THEOXENIA HOTEL 4* - Ouranoupoli

THEOXENIA HOTEL 4* - Ouranoupoli

Локација : 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа
Капацитет : 136 соби и 16 свити
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини : ресторан, таверна, мини бар, бар на плажа, отворени базени, џакузи, хидромасажа, мини маркет, сеф на рецепција, спортски терени (тенис,...


Travel Agency Tropical - Dream becomes reality